Istanbul Yerinde Servis

Istanbul Yerinde Servis

Donanım (anakart, ekran kartı, monitör, sabit disk hasarı, vb.) veya yazılım (örneğin işletim sistemi, arıza, hasar, virüs, sisteminizin dengesiz çalışması vb.) konusunda teknik servis desteğimiz tarafından bilgisayarlarınız uzman bilişimcilerimiz ve tamircilerimiz tarafından en hızlı ve güvenilir şekilde tamir edilebilir. Siz de İstanbul Yerinde Servis arayanlardansanız doğru yerdesiniz.

Tecrübeli servis teknisyenimiz ile birlikte kullandığınız bilgisayar veya donanım sorunları ile ilgili tüm soru ve problemlerinizi en kısa sürede cevaplayabilirsiniz.

Bilgisayar Servisi

Bilgisayarınız zarar gördüğünde, bilgisayar kasasında yaşadığınız sorunları bize anlatın ve en kısa zamanda gelip sizi yerinizde ziyaret ederek tamir işlerinizi halledelim. Ne kadar zahmetli ve zor olduğunu bilseniz de artık bu bir sorun olmayacak. Bilgisayarınızın bakımını ve onarımını iş yerinizde veya evinizde kolayca ve hızlı bir şekilde sayemizde alabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarların güvenilir ve hızlı hizmetiyle dizüstü bilgisayarlarınızdaki tüm sorunları sürekli olarak kontrol edebilir ve çözüme eriştirebiliriz. Yerel donanım ve diğer sorunları, özellikle işletim sistemi hatalarını düzene koymaktayız.

Kurumsal Web Tasarımı

İstanbul Yerinde Servis olarak sadece tamir işlerinde değil aynı zamanda web tabanlı yazılım hizmeti de sunmaktadır. Üstelik ofisinizde veya bir freelancer olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için en uygun şekilde size ulaşmaktayız. İhtiyaçlarınıza göre mobil cihaz ve kontrol paneli web siteleri geliştirebiliriz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı istanbul-bilgisayar-1024x682.jpg

Sunucu Ve Ağ Yapılandırması

Şu anda kurumsal şirketlerle birlikte çalışan şirketler ve kurumsallaşma yolunda hızla ilerleyen şirketler için bilgi işlemede yenilikler gelişmeye başlamış durumdadır. Tabii ki, bu yatırımlar sunucu sistemleri gerektirir. İşte bu noktada işyerinize gelerek İstanbul Yerinde Servis imkanı ile sizi piyasada yükseltebiliriz.

Ağ ve İnternet bakımı

Tecrübeli teknik uzmanlarımızın sağladığı ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, gelişmiş ve kaliteli çözümler sunan ağ ve İnternet cihazlarının kurulumu ve desteği için uzmanlaşmıştır.

Elektroteknik Servis

Sektördeki en gelişmiş elektrik şirketlerinden biri olan firmamız hizmetinizdedir. Bilgisayar Elektrik arızalarında uzman ekibimiz, tüm elektrik sistemlerindeki problemler için yanınızda olmaya hazırdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir